Energetická očista prostoru

Energetická očista prostoru(byt, dům, pracoviště, dědictví po předcích aj.)
Energie jsou věčné a nezničí je ani čas. Pokud na nějakém místě zůstane energie,
která tam nemá už co dělat, může mít na naše zdraví i lidské konání výrazný vliv.
Pokud jste se nastěhovali do nového bytu, či otevřeli novou kancelář, věnujte očistě prostoru pozornost. Při stěhování přebíráme i energet. stopu předchozího majitele, informace o událostech, které se v prostoru staly ( hádky, špatné nálady,  nemoce, osobní tragédie, zášť aj.). Mohou na nás silně působit ve formě nevysvětlitelných onemocnění, nešťastných náhod, špatných pocitů obyvatel, nočních můr, či bezdůvodného strachu. Negativní energie vzniká nejčastěji
ze smutku, žalu, bezmoci, strádání. Tyto energie z prostor samovolně nezmizí a zůstávají v ní desítky i stovky let. Citlivější lidé mají pocit, že to tam na ně padá, mají stísněný pocit a potřebu odejít, děti či domácí mazlíčci se nějakému místu všemožně vyhýbají, noční běsy a podrážděnost nejsou výjimkou.

Staré domy jsou často doslova napěchované znečisťujícími energiemi a není neobvyklé, že zde zůstávají různé entity, které jsou z nejrůznějších důvodů na místo vázány a způsobují obyvatelům nemalé potíže. Po vyčištění prostoru se lépe spí, mizí pocity úzkosti, únavy, mrazení, chladu, nočních běsů, zvířátka se zklidní a prostor se nabije pozitivní energií. Stavby domu, které dřív vázly, se v klidu dokončují, při podnikání nedochází k dalšímu zadlužování a vše se vrací do normálu. A mnohé dalšího.

PŘEBYTEČNÉ DUŠE 

Jsou duše zemřelých lidí, které z nějakého důvodu neodešly do světla a zůstaly z nějakého důvodu připoutány k naší 

pozemské rovině

MEZI NEJČASTĚJŠI DŮVODY PATŘÍ

Potřeba se mstít. Za svého fyzického života zažily něco, o čem jsou přesvědčeni, že se vyřeší jen pomstou a tak napadají nejen objekt, ale i jiné. To je zde drží mnohokrát i po staletí a často tak dlouho, že kolikrát zapomenou, co je tak rozlobilo.

 

Jejich blízcí se s nimi nedokáží rozloučit a drží duši zde připoutanou na zemi

 

Mají vazby k materiálním věcem. Jsou úzce spjati se svým domem, autem, šperky apd. Jsou k nim natolik připoutáni, že se jich ani po smrti nedokážou vzdát. V případě, že jeho věc má nového vlastníka, začnou škodit.

 

Svá vlastní těla opustily náhle. Autonehody, zabití apd. Pro duši je to šok, je zmatená a neví, kam jít, kde je její místo.

 

Vazba na blízké osoby, nechce je opustit.

 

Sebevražda.

 

Nedořešené vztahy.

 

Zbloudilé duše jsou často i v domech, které mají prokletí.

 

PŘIVTĚLENÉ ENTITY

Se svým nositelem sdílejí jeho fyzické tělo a ubírají mu energii.

 

DŮVODEM PŘIVTĚLENÍ

Narušení aury alkoholem, negativními myšlenkami.

Přivtělené duše mají se svým nositelem něco společného.

Duše se může přivtělit k člověku, kterého měly za života velmi rády.

Duše si člověk sám přivtěluje na základě podvědomého programu.

 

Na to, zda máte na sobě přivtělenou duši nebo přebytečné duše v domě, či podezření na prokletí se mne můžete zeptat,

test je zdarma. Duše odvádím na dálku pomocí Vyššího Já.

CO ČISTÍM :


 - Vyčištění negat. energie po nešťastných událostech
 - Zrušení prokletí domu či majitele
 - Odvedení entit
 - Všechny druhy škodlivých energií
 - Čištění provádím na dálku, po ukončení Vám sdělím veškeré informace o čištění.

 - Součástí čištění je energetická ochrana objektu i osob v něm žijícím.


 KOMPLETNÍ OČISTA NEMOVITOSTI :  

 

Součástí očisty nemovitosti je odstranění zbloudilych duši. Tyto potíže často ovlivňují obyvatelé i celou nemovitost a mají mimo jiné vliv i na její neprodejnost. U osob žijících v nemovitosti odstraňujíi privtelene duše a kontroluji jejich podvědomě naplánované úrazy, nemoci, tragickou smrt, sebevraždu. Po vyčištění zasílám na email podrobnou zprávu. Cena 1500kc-priplatek 200kč / kazda osoba. 

Odvedení zbloudilých duší z nemovitosti - odvádí se na dálku. U zakázky kompletní čištění nemovitosti, je tato služba zahrnuta již v ceně. 

Cena : 500 kč. 

 

ČIŠTĚNÍ FIRMY :

 

Provádím plnohodnotné na dálku, má přítomnost není nutná. Čištění od prokletí, urknuti a bloků blokujicich prosperitu a dalších nejrůznějších negaci. Čištění všech osob, které firmu zastupují a mohou být příčinou nezdaru. Cena 2000 Kč, příplatek 200kč / každý další činovnik firmy. 

Kontaktujte mne telefonicky 776 400 128 

Email : natalla.vesna@seznam.cz