top of page

Imara Reiki

 

 

 

 

 

 

 

Imara Reiki představuje č.5 na stupnici síly Reiki. Vibruje na vyšších energetických úrovních než většina běžných Reiki tradic. Imara nepotřebuje symboly, používá jednoduchý, avšak intenzivní postup léčení na dálku.

 

Léčí bloky, traumata a zranění z minulosti, které si ještě nosíme. Léčí oblasti života, které pracují jenom na         podvědomé úrovni, avšak přesto nás negativně ovlivňují. Imara umožňuje navázání kontaktů s duchovními bytostmi. Umí spálit magii i voodo toho nejtěžšího kalibru. Prokletí, nenávist, nepřejícnost druhých. Imara se spouští sama v situacích, které by pro nás mohly znamenat ohrožení a automaticky nastavuje ochranu.

Do Imary může být zasvěcen mistr Reiki, mistr Shamballa, nebo jakéhokoliv energetického systému.

Imara je taktéž vhodná pro maséry, léčitele apod. Po skončení léčebné terapie se používá k vyčištění všech disharmonií u léčitele, tak i u klienta.

1. stupeň uživatel (délka zasvěcení 30 min). Cena: 1000 Kč.                                                           

2. stupeň Mistr učitel (délka zasvěcení 60 min) zasvěcen může být pouze Uživatel Imara Reiki. Cena: 1600 Kč.

 

Čím vyšší základ máte, tím silněji u Vás Imara bude účinkovat. 

V ceně zasvěcení scripta, předčištění, certifikát.                                                                       

Za závaznou objednávku zasvěcení považuji připsanou platbu na účet, poté si domluvíme termín.

                                                                         

                                                                                                                                   Děkuji za pochopení       

 

 

 

 

Shamballa je léčebný systém, který shromažďuje několik energií. Je založena na celistvosti a je dalším krokem v Reiki. Shamballa i Reiki jsou energetické systémy, kterými jsme byli obdařeni již při svém narození, je pouze třeba si je oživit. Znovu probouzí zapomenuté schopnosti, intuici, telepatii. Zasvěceni do Shambally v našem životě nastartuje sérii změn, které mohou silně zasáhnout do našeho života. Vše se čistí a ze života odchází vše, co již nepotřebujeme. Uvědomíme si lépe své potřeby, i to, co nás omezuje a tak začne velký úklid všeho, co ztratilo svůj smysl a nemá další vývoj. Při zasvěcení dochází k ideálnímu napojení na Shamballu a k celkové harmonizaci čaker, meridiánů a jemnohmotných těl. Z potencionálu Shambally dostaneme vždy jen to, na co jsme připraveni a ostatní přichází postupně s tím, jak se Shamballou pracujeme.

 

Léčí příčiny emocionálních, psychických a fyzických problémů. Léčení můžeme provádět sami na sobě, jiným lidem, zvířatům osobně či na dálku. V Shamballe pracujeme pouze s energií a čistým úmyslem. Léčivé symboly se při zasvěcení přenáší z aury mistra do aury žáka telepaticky a vše řídí Vyšší Já a mnoho  duchovních bytostí, kteří disponují rozsáhlými možnostmi pomocí. Před zasvěcením do Shambally není podmínkou zasvěcení do Reiki, ale mít zkušenosti alespoň s meditacemi je přínosné.

SHAMBALLA je energetický systém, je založen na celistvosti a je dalším krokem v Reiki. Léčí příčiny nemocí v linii času. Zasvěcením do Shambally v našem životě nastartuje sérii změn, vše se urychluje, ze života odchází vše, co nepotřebujeme.

 

Shamballa pomáhá setřást vše, co nedovoluje jít vpřed a otevírá problémy, které se odkládaly, nebo ,,metly pod kobereček" třeba i celá léta.. Iniciací do této nádherné energie dochází k jasnému uvědomění, co je v pořádku a co ne. Změní se pohled na různé situace a také způsob, jak je řešit. Často se stává, že pokud se nedokážeme vyvázat z jakýchkoliv omezujících vztahů, najednou je ukončíme. To, co má být v rovnováze , Shamballa do rovnováhy ladí, oblasti ,v nichž nemáme již další vývoj a prostor pro seberealizaci, tak opouštíme. Otevírají se nám nové možnosti, dochází k vnitřnímu klidu a nadhledu. Koho láká Shamballa, ten je připraven na zasvěcení.​                                                           

 

Schopnost používat léčebný systém Shamballa se předává postupným zasvěcováním. Zasvěcování je pozvolnou přípravou schopnosti tuto energii vést a každé další zasvěcení rozšiřuje Váš vodící kanál a energetický potenciál.

 

Pomoc jemnohmotných bytostí Shambally mohou být účinná, pokud člověk cítí, že on sám nosí jejich schopnosti v sobě, pak je jen zapotřebí je rozvíjet.   

                             

 

V Shamballe 1024 se zasvěcují první dva stupně současně. Jsme napojeni na zdroj a pomáháme sobě i druhým osobně i dálkově.

Zasvěcení provádím vždy jednotlivě a před každým zasvěcením provádím předčištění, aby se zmírnily a zjemnily projevy očistného procesu.

Očistný proces trvá 21 dní a probíhá u každého jinak. Jsou odstraněny energetické bloky a je nastartována detoxikace těla. Posílí se Váš energetický systém, dochází k zvýšení vašich vibrací.

 

Po zasvěcení můžete pociťovat změny nálad, euforii, smutek, projevy se mohou projevit i jako chřipka, nachlazení. Nemusí se však ale dít nic.

 

Zasvěcení lze provést osobně a plnohodnotně i na dálku z pohodlí Vašeho domova. Prožitky jsou obvykle silnější než při zasvěcení osobním.     

                                              

Zasvěcení má velký přínos, pokud si uvědomíme, že odpovědnost za Váš život, je jen a jen na Vás a pouze vy to dokážete změnit. A Shamballa Vám s tím pomůže.

 

Své schopnosti podpořte každodenní činností a studováním knih o energiích SHAMBALLY, REIKI, ČAKRÁCH.                               

 

ROZDĚLENÍ STUPŇŮ SHAMBALLY

                

Shamballa 1024:

 

1. st.- získáme schopnost léčit sebe. 

                                                                    

2. st- posílíme léčení sebe, schopnost léčit druhé osobně i na dálku, čistit prostory, jídlo, posílat podporu do situací a mnoho dalšího (více ve scriptech)                                                     

 

3. st.- napojení se na zdroj, Váš energetický potenciál vzroste, kanál se ještě více rozevírá   

 

4. st.-je stupněm Mistrovským, který umožňuje učit a předávat dále

 

SHAMBALLA 1024 se stává celistvou a umožňuje Vám s ní bez omezení pracovat.

Zvyšují se léčitelské schopnosti.                                                                 

 

Mezi jednotlivými zasvěceními je třeba udělat pauzu 21 dní.

                                                             

 

CENA

 

 SHAMBALLA 1024, 1. st. Osobně 1 300 Kč, dálkově 1 000 Kč.

                                                

SHAMBALLA 1024, 2.st. Osobně 1 300 Kč, dálkově 1 000 Kč.

                                                       

SHAMBALLA 1024, 3. st.- Dálkově 1 000 Kč.       

 

SHAMBALLA 1024, 4.st. Dálkově 1 500 Kč.       

Scripta, certifikát, po zasvěcení zodpovím Vaše otázky, následné vedení samozřejmostí. 

 

 

 

SHAMBALLA 2002, - všechny čtyři stupně Shamballa 2002 se Mistrům předávají současně. Podmínkou je zasvěcení do předchozího systému Shamballa 1024. Intenzita Shambally 2002 se zvyšuje, je pružnější a rychlejší.           

CENA: 1 000 Kč, scripta, certifikát. (dálková forma)

 

                                                  

SHAMBALLA 3110, - všechny čtyři stupně se předávají v jednom zasvěcení. Mohou být zasvěceni jen ti, kteří absolvovali předešlé zasvěcení do Shambally 1024 a 2002. Výrazně se zvýší léčitelské schopnosti. Energie proudí skrze ruce léčitele i mimo něj, léčí i karmické nemoci, silný energetický potenciál. 

CENA: 1500 Kč, scripta, certifikát (dálková forma).                                       

 

 

 SHAMBALLA 12D - Velmistrovský stupeň                   

Ohromný nárůst energie, cokoliv vyslovíte, to se děje. Po zasvěcení budete opět procházet velmi silnou očistou a duchovním růstem. Předpoklad zasvěcení do Shamballa 12D - zasvěceni mohou byt Mistři učitelé v těchto liniích- Shamballa 1024,2002,3110 s dlouhodobější prací s energiemi.   

CENA: 4000 tis., scripta, certifikát (dálková forma). 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

                            Před i po zasvěcení provádím čištění žáka a pokud je potřeba, iniciaci opakuji.                                   

 

 

 

Termíny kurzů nevypisuji, zasvěcení provádím jednotlivě, abych se Vám mohla věnovat, tak jak je individuálně zapotřebí.

 

PRŮBĚH ZASVĚCOVÁNÍ NA DÁLKU

Při zasvěcení sedíte s rovnými zády, či ležíte, nekřižte ruce ani nohy. Oči jsou zavřené, ruce dlaněmi nahoru, přijímáte jimi energii. Během zasvěcení můžete cítit energii, mravenčení, teplo, chlad, vánek, obrazy, vize, ale nemusíte cítit také nic, Každý je jiný. Zasvěcení proběhne za všech okolností. Energie při zasvěcení obvykle přichází ve vlnách. Pokud budete mít pocit, že zasvěcení skončilo, raději počkejte, během pár minut může přijít další vlna. Délka zasvěcení je individuální, průměrně trvá 40 min.                                             

 

Před zasvěcením doporučuji hodinu času, kdy nebudete nikým rušení. Zapalte si svíčku, pusťte meditační hudbu, doporučuji mít záměr přijmout zasvěcení ideálním způsobem. Pokud budete ležet a usnete, nevadí, naopak, energie se ještě lépe rozvede.                                                                       

Zasvěcení osobní i dálkové je stejné, neboť energie není omezena časem ani prostorem. Většina zasvěcení probíhá na dálku, iniciace je daleko účinnější. 

Zasvěcuji kdykoliv 10:00 - 23:00 hodin. 

Chcete iniciovat do Shambally, ale máte pocit nezodpovězených otázek ? Osobní konzultace kdykoliv po domluvě - 30 min ( 100 Kč ).

Pro mé žáky konzultace zdarma. 

Za závaznou objednávku požaduji připsanou celou částku na účet předem.

 

                                      

SHAMBALLA

bottom of page