top of page

Recenze

Marti O.

Paní Natálii považuji za pozemského průvodce. Pracuji s ní už skoro čtyři roky. Když mě informovala, že dostala úžasný dar od Boha- LÉČENÍ BOŽÍM SLOVEM, vůbec jsem si nedokázala představit co to znamená. Do té doby jsme využívali SRT. Hned při prvním sezení jsem si uvědomila a pochopila, co je to za úžasný dar! V SRT jsme zjišťovali příčiny mých problémů zrovna tak, jako pomocí Božího slova. Rozdíl je ale v tom, že s Božím slovem dostávám informace, kde se nachází můj problém ve větách, v kterých je podrobně popsáno, jaké je mé skutečné nastavení. JE ÚŽASNÉ NAHLÉDNOUT DO HLUBIN SVÉ DUŠE !

Eliška H.

Způsob terapie, kterou Natálie poskytuje je velmi laskavý, milý a příjemný. Sama Natálie je velmi empaticky a laskavý člověk,který moc dobře ví,co dělá, a to co dělá opravdu umí. Vždy detailně, trpělivě a s porozuměním vše vysvětlí tak, abyste přesně věděli, kde je problém. Terapii moc doporučuji, mě změnila život. Natálie,moc děkuju!

Veronika

Absolvovala jsem u p.Natalie Léčení Božím slovem a byl to pro mne ohromující pocit! Dokonale mi to změnilo pohled na sebe a pomohlo vyřešit mé problémy, které mne dlouho trápily. Spadla ze mne velká tíha! Celý proces v přátelském duchu, Doporučuji.

Vlaďka 

Natálku jsem poznala jako maminku spolužačky mé dcery. Slovo dalo slovo, na řadu přišlo společné posezení s kávičkou a pak mne přepadla má velká zvědavost a já chtěla znát svou budoucnost pomoci horoskopu. Věděla jsem, že se tím Naty zabývá. V té době  o mne věděla tak málo....Na papíře si přinesla  vytvořenou kružnici s přímkami a začala vykládat Měla jsem pocit,že mne zná od malička. To, co mi řekla do budoucna se samozřejmě do puntíku vyplnilo. Od té doby dělá horoskopy celé mé rodině i mým přátelům Skvělé je nechat si poradit k jakému povolání inklinují Vaše děti podle jejich vrozených vlastností. Někdo jde do pedagogicko psychologické poradny, někdo za Naty...

Další skvělá záležitost je šambala.Je Vám špatně,  jste na dně se silami.Naty Vám pošle na dálku sílu a pokud jste cítilvější, energii na dálku ucítíte. Máte důležitou zkoušku? Ano,zase mi moc pomohla MĒ VELKÉ DĚKUJI ZA ÚSPĚŠNÉ SLOŽENÍ ZKOUŠEK PATŘÍ PRÁVĚ NATÁLCE..TADY JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ. S LÁSKOU DOPORUČUJI. 

Lukáš

Než jsem poznal svou přítelkyni, která mě dovedla k paní Natálii, jsem nevěřil ničemu alternativnímu nebo “čarovnému“. Znal jsem akorát horoskopy na seznamu. Když jsem si nechal dělat první horoskop, byl jsem překvapen, kolik informací o mě Natálie věděla a dokázala vystihnout vše, co se mi v uplynulý době dělo a co mě čekalo. Byl jsem trochu skeptický vůči tomu, ale horoskop byl téměř přesný, zpětně to vnímám jako velké plus, jelikož mi to pomohlo držet se jistých bodů, které mi ovlivnily život. Po pozitivní zkušenosti jsem dále vyzkoušel kurz Shamballa, která mi pomáhá v každodenním životě. 

Po svých zkušenostech doporučuji, Lukáš

Monika

Paní Natálka je krásná čistá duše se smyslem po humor a dokáže každou nepříjemnou situaci udělat příjemnou. Když jsem jela k p. Natálii na schůzku, byla jsem strašlivě nervózní, ačkoliv jsem od kamarádky věděla, že je profík a velice sympatická. Vědět, co mě čeká pro zvědavku jako jsem já, to je něco :D.. Po hodině a půl jsem odcházela nadšená, zaražená, nechápající, vzrušená, plná adrenalinu, nabitá pozitivní energií – byl to mazec! 😊 Z mého horoskopu dokázala vyčíst věci, které jsem v životě nikomu neřekla, a tak prostě věděla, kdo před ní sedí. Řekla mi, s čím se v blízké době budu podotýkat, co mě čeká v práci (sice nečekaný vyhazov, ale otevřelo mi to dveře úplně jiným a lepším směrem), ale nejvíc mě zajímalo téma rodina, vztah a zdraví - zpětně musím říct, že vše co mi p. Natálie předpověděla se skutečně stalo. Smetlo mě to jako voda, ale na to jsem už byla jaksi připravená právě z precizně připraveného výkladu. Řekla jsem si, že už věřím úplně na vše, když hvězdy vědí mojí budoucnost a začala jsem se zajímat i o léčení Reiki a Shamballu které p. Natálie nabízí. Shamballa je krásná energie která mě provází každým dnem a jsem neskutečně ráda, že jsem měla tu čest být žákem právě této učitelky. Dnes má rodina i nejbližší přátelé jsou taktéž klienti této “čarodějky“. Kolikrát jsem p. Natálii volala, zda by se mi podívala do horoskopu na určitou situaci nebo mi poslala Shamballu nebo léčení. Zkrátka toto člověk musí zažít, to se nedá popisovat na pár řádků. Doporučuji návštěvu u paní Natálie, nemám jedinou výtku.

Kristýna S.

Tento týden jsem byla na karmických vazbách. Šla jsem nejen ze zvědavosti, ale také protože se nějakou dobu potýkám s rodinnými nepříjemnostmi, co se týče vztahů a majetků. Je spoustu věcí, které neděláme dobře a situace ve kterých se neumíme zachovat, tak jak bychom správně měli...avšak jinak to nedokážeme. A právě toto mi vše začalo dávat smysl při otevírání minulých životů a různých rodinných vazeb. Ve spoustě věcech mi Natálka otevřela oči. Zasmála jsem se, zaplakala, uvědomila si... každému bych návštěvu u Natalky doporučila! Je to neskutečné! Určitě jsem nebyla naposledy a vím, ze před sebou mám ještě hodně práce. Muzu říci, ze změnu někde uvnitř cítím téměř hned! DĚKUJI!

kludskytomas (instagram)

Naprosto úžasná terapie, kterou umí Natálka skvěle, stejně jako léčení Božím slovem. Tyto terapie a Natálku využívám už přes rok a díky ní máme krásného chlapečka. Ani doktorům se nám nepovedlo pomoci. Natálie mi odstranila bloky a programy, které jsem měla v podvědomí ať už z prenatálu, dětství i minulých životů. Tyto bloky mi ovlivňovali život a možnost mít vlastní miminko. Za ten zázrak, co máme doma, děkujeme Natálce. Eliška a Tom ♥

Eva

Paní Natálie má skvělou terapii. Člověk se s ní cítí jako doma jako byste ji mohli vše říct a nemuseli jste se bát. Léčením Božímu slovem SRT je skvělá technika, kterou bych zase určitě chtěla využít v budoucnu. Paní Natálii doporučuji všemi 10ti a přeju ji i jiné milé zákázníky. Věřím, že kdo hledá pomoc, najde ji určitě u Paní Natálie. Po dnešku se cítím jako nový člověk s motivací do žití a plná energie. Mockrát děkuji, jste jako pozemský anděl! S pozdravem Eva :)

Další recenze na:

www.firmy.cz 

Alternativní medicína - Natálie Veselá (Alternativní medicína) • Mapy.cz

bottom of page