top of page

Reiki

REIKI je univerzální léčivá energie stará tisíce let. Léčí nejen tělo, ale i duši..Aplikace reiki příznivě působí na emoční a psychické potíže, velmi dobře působí i na vyladění vztahů v rodině tak, aby se sladily vzájemně potřeby.

 

Mírní úzkost a strach, uvolňuje blokády, aktivuje samoléčebný mechanizmus, harmonizuje čakry, pročišťuje meridiány a tak vytváří harmonii celého těla. Působí přesně tam, kde to naše tělo i duše potřebuje. Reiki je metoda, která využívá energii k léčbě  běžných i těžších onemocnění a je  účinným a vhodným doplňkem ke klasické lékařské péči.

Reiki má vlastní inteligenci. Můžeme třeba u někoho odstraňovat bolest kolene, která nepoleví, ale zjistíme, že nás přestane trápit žaludek a jeho bolesti se již neobjevují, reiki našla v těle závažnější problém a tak se nasměrovala na problémovou oblast a nemoc odstranila. Reiki se dá využít i po chemoterapiích a otravách k obnovení imunity a posílení organismu. Přijímat energii mohou i zdraví lidé a tak preventivně ovlivňovat svůj zdravotní stav.

Terapie probíhá v leže, léčivá energie prochází rukama terapeuta přes oblečení. Působením této energie se harmonizují vztahy mezi jednotlivými orgány, tělo si samo řekne, kde je energie nejvíce zapotřebí a tam ji také dostane.Terapie je bezbolestná,jemná a je často vnímána jako příjemné teplo vyzařující z terapeutových rukou.

Působení reiki je možné i na dálku.

Reiki není náboženství ani sekta.

Aby bylo uzdravení trvalé, je nutné se zapojit do procesu uzdravování.

Reiki nenahrazuje lékařskou péči, je to však velmi vhodný doplněk ke klasické medicíně.

 

Pokud chceme být dlouhodobě zdraví, je potřeba se o své tělo starat, občas se zastavit a dopřát si odpočinek.

Cena: Terapie reiki: 600 Kč / 1h

Terapie reiki v rámci astrologické konzultace 400 kč.

PRÁCE S ENERGIÍ REIKI A SHAMBALLA NA DÁLKU

1. Působení pro harmonizaci organizmu pro celkové posílení zdraví (pro osoby, které již prošly dotykovou terapií).

2. Působení a harmonizace ve sféře vztahů, pro harmonické vyřešení různých situací, ale i pro zkoušky, pohovor apod.

 

Je potřeba zaslat jméno, datum narození, adresu - je to z toho důvodu, aby šla energie přímo k Vám. 

Cena: dle individuální dohody

bottom of page